Hakkımızda

Dekomavi Big Logo


10 yıl önce kendi logomuzu tasarlayarak başladığımız bu serüvende, gelişerek, değişerek ve zamanın akışına yeni markalar katarak bugüne geldik. Bu süreçte 1000’den fazla firma/marka ile kol kola girdik, hep beraber eğlendik, düşündük, tartıştık ve hayal ettik.

Bu şehrin markalarını bu şehri ve işimizi çok sevdiğimiz için tanıttık, pazarladık, sevdirdik. Hayallerinizi tecrübe ederek, nörolojik pazarlamadan destek alarak ve geribildirimlerinizi aklımızda tutarak geliştik ve değiştik.

Geçen her yeni yılı kutlarken de aldığımız radikal bir karar sonucu “çok iş” i bırakıyor, sadece “İyi İş” çıkarmaya çalışıyoruz. Değişen bu yüzümüzle birlikte Ajans tecrübelerimizi “Tasarım Fabrikası” ve “Fotoğraf Atölyesi” birimlerimize aktararak daha üretken, daha özgün bir yapı ile yolumuza devam edeceğiz.

Bu değişime kendi web sayfamızı, kurumsal kimliğimizi ve ofisimizi de katarak organize sanayi bölgesine taşındık. Bu sayede işinizin her aşamasını ayrıntılı görebilecek, sizi daha iyi tanıyabilecek ve bunları da tasarımlarımıza yansıtarak, tanıtımınızı daha etkili yapabileceğiz. Bu aşamada gerekirse pazarlama ekibinizle uzun mesailer yapacak, markanızın akılda kalması ve satması için nörolojik reaksiyonları göz önünde tutarak hep beraber çalışacağız.

Dekomavi işine âşık bir ekiple her yıl olduğu gibi bu yıl da zamanın ötesini hayal ediyor ve bu hayalde markanızı da taşımak istiyor.


ANA SAYFA  • İLETİŞİM